Várkonyi Andrea még tavaly szeptemberben kapta el a koronavírust és egy hónapig szenvedett a betegség különböző mellékhatásaitól. Várkonyi Andi a Mokka TV2 adásában mesélt arról, hogyan élte meg, amikor elkapta a koronavírust. A betegség megviselte testileg és lelkileg is, nagyon rossz volt a közérzete, gyenge volt és bár azóta már fél év telt el, még mindig nem […]