Meghalt egy 19 éves egyetemi hallgató, miután hiába hívogatta a háziorvosi rendelőt. Összesen 25 alkalommal próbálta meg elérni háziorvosát a 19 éves Toby Hudson, de nem járt sikerrel, végül vérmérgezésben vesztette életét. Az egyetemista a hibás telefonrendszer miatt nem tudott senkivel sem beszélni, másnap pedig, amikor felvették a telefont, azt mondták neki, 48 órán belül még nem tudják […]