• vas. jan 18th, 2026

Elfajult a buli – Rendőrt és mentőt is kellett hívni Tóth Andi szülinapján

Elszabadult a pokol.

Felöntöttek a garatra

Tóth Andi múlt hétvégén ünnepelte a szülinapját a barátaival, de annyira eldurvult a helyzet, hogy rendőrt és mentőt is kellett hívni az énekesnő partiján. Tóth Andi jócskán felöntött a garatra a barátaival, egyik barátnője pedig a detoxikálóban kötött ki.

20 éves lett

Hétvégén ünnepelte 20. születésnapját az X-Faktor ötödik szériájának győztese a Clark Ádám tér környékén. A Ripost az egyik olvasójától értesült arról, hogy Tóth Andi buliján annyira elszabadult a pokol, hogy mentőket és rendőröket is ki kellett hívni a hajnali órákban. Az énekesnő nem is tagadta, hogy kissé eldurvult a buli.

A kórházban végződött a buli

„A szülinapomat ünnepeltük, és a kelleténél több tequilát gurítottunk le. El vagyok már szokva ettől, így gyorsan megártott. Sajnos, az egyik barátnőm nagyon rosszul lett, hozzá kellett mentőt hívni” – mondta a Ripostnak Tóth Andi.

„A barátnőm – gondolom, az alkohol hatására – nagyon agresszív lett, ezért a mentősök kihívták a rendőrséget is. Attól féltek, hogy nagyobb baj lesz, de szerencsére nem történt semmi komoly. Bevitték a Szent Imre Kórházba, ahol kimosták a gyomrát, illetve alkoholmérgezéssel kezelték. Nagyon megijedtünk, de még aznap ki is engedték, így hazamehetett pihenni” – mesélte az énekesnő, aki sajnálja, hogy így alakult a buli.

forrás