• hét. jan 12th, 2026

Csalás az Árulókban! Mégsem Barbi-Sándor nyert!

Nem mindenki fogadta örömmel, ahogyan véget ért Az Á/ulók – Gyil/osság a kastélyban idei évada. A döntő után a közz oldalakat ellepték a kommentek, a nézők közül sokan csalódottságukat fejezték ki, mert nem olyan győzelem született, amire számítottak. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A realityben a pszichológiai feszültség most is a tetőfokára hágott: a játékosoknak nemcsak a logikájukra, hanem a megérzéseikre is hagyatkozniuk kellett. Az árulók célja az volt, hogy megtévesszék és kiiktassák az ártatlanokat, miközben maguk között sem bízhattak senkiben. A fináléban két áruló, Veiszer Alinda és Hajnóczy Soma is versenyben maradt, de az utolsó pillanatban minden megváltozott.

A bűvész, Hajnóczy Soma esett ki közvetlenül a döntő előtt, amikor Schoblocher Barbara és Torghelle Sándor őt jelölték meg utolsó gyanúsítottként. Így végül a két ártatlan, a színésznő és az egykori focista szerezte meg a 14 millió forintos fődíjat. Bár sokan gratuláltak nekik, a kommentekből jól látszik, hogy nem mindenki volt elégedett a végkifejlettel.
Többen úgy érezték, Ács Fruzsina érdemelte volna meg a győzelmet. A humorista korábban szoros szövetségben volt mindkét árulóval, ám a játék végére pontosan rájött, kik rejtőznek a gyi/kos szerepében.

Forrás: MSN / FB / EZT